Domov pro všechny vaše radosti – 25 min. do Plzně, 10 min. do Přeštic

Domov pro všechny vaše radosti – 25 min. do Plzně, 10 min. do Přeštic

Naše realitní kancelář vám nabízí prodej rodinného domu v Horšicích – Plzeň-jih

Hledáte nadstandardní bydlení v klidném prostředí s dostatkem soukromí? Tak přesně pro Vás má naše realitní kancelář připraveno v nabídce rodinný dům na Plzni – Jihu v obci Horšice nedaleko města Přeštic, který splňuje všechny nároky na moderní aktivní bydlení.

Na prostorné upravené zahradě o celkové velikosti 4 895 m2 se nachází dům se zastavěnou plochou 307 m2 o dispozičním řešení 6 KK.

Dominantou vnitřních prostor je obývací pokoj, který velkoryse prochází přes celý dům a tím propojuje všechny jednotlivé pokoje v domě. Přímo z domu můžete vejít na prostornou terasu anebo do krytého bazénu (4 x 8 m). Na pozemku se dále nachází tenisový kurt s umělým povrchem, vlastní klubovna s barem a výčepem s prostornou terasou, vířivkou a krbem (zastavěná 82 m2). Dále pak menší stavba, která je rozdělena na několik prostor sloužící jako dílna, sklad, …. (zastavěná 109 m2). Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem popřípadě krbem, který dokáže navodit příjemnou rodinnou pohodu. Voda je z vlastní studny. Odpad je sveden do septiku. Na podlaze je dřevěná podlaha, PVC a dlažba. Součástí prodeje je i vybavení domu (dle domluvy) a vybavení na údržbu zahrady (zahradní traktor, sněhová fréza, …).

Dům se nachází v klidné části, v obci je mateřská a základní škola, hostinec a zastávka autobusu. Obec Horšice je vzdálená jízdou autem od Přeštic 10 min. a od Plzně 25 min..