Plzeň Bory – Prodej bytu

Plzeň Bory – Prodej bytu

Reality Langmajer zprostředkuje prodej bytu v ul. Heyrovského v Plzni

Cena: 4 590 000 Kč

Prodej bytu 3+1 v ul. Heyrovského v Plzni. Byt má výměru 77,3 m2 a nachází se v 7. patře panelového domu. Byt prošel celkovou rekonstrukcí – nové zděné jádro, plovoucí podlahy, nová dlažba, okna jsou plastová. Z bytu je otevřený výhled do okolí (okna jsou směrována na východ). K bytu náleží sklepní koje. V domě je výtah, který momentálně prochází rekonstrukcí. V blízkosti je základní, mateřská škola, obchodní centrum Luna a hypermarket Billa. V místě je zastávka trolejbusu 16, autobusu 30 a nedaleko tramvaje č. 4. Možnost parkování je na parkovišti nebo v přilehlých ulicích. Sportovní vyžití a odpočinek vám nabídnou blízké hřiště a Borský park. Jedná se o klidnou lokalitu.

Třída energetické náročnosti: Třída G.

Upozornění: současná cena platí za podmínek, že kupující ponechá v bytě současného majitele bydlet ještě několik let (přesné období záleží na domluvě smluvních stran. Majitel si bude hradit náklady spojené s bytem). Proto tento byt je vhodný i jako investiční se stálým nájemníkem.

Pokud by se současný majitel odstěhoval hned po převedení nemovitosti na katastrálním úřadě, bude cena nemovitosti o 500 000 Kč vyšší než cena inzerovaná.

Pro více informací prosím kontaktujte RK.

Majitel si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle svých kritérií.