Proč realitní kancelář REALITY LANGMAJER?

Proč realitní kancelář REALITY LANGMAJER?

Cílem každého prodávajícího je prodat svoji nemovitost bez potíží, co nejrychleji a za dobrý peníz. Ale k úspěšnému prodeji vede poměrně náročná a zdlouhavá cesta. Je zde poměrně dost důležitých nutných kroků a řada možných úskalí, které si prodávající před prodejem ani neuvědomuje a dost často ani nemá představu, co to všechno vlastně obnáší. Jestliže jste nikdy žádnou nemovitost neprodali, tak je důležité si uvědomit, že v tomto oboru nemáte zkušenosti a potřebné znalosti. Zajisté si přejete, aby váš obchod proběhl dostatečně rychle, bez problémů a právních nedostatků. Zvažte tedy výběr realitní kanceláře a svěřte se do rukou zkušeného makléře, který vám zajistí komplexní služby a ve výsledku vám může ušetřit spoustu času a energie. Na provizi makléře za služby je potřeba nahlížet jako na investici, která se vrátí v podobě bezproblémového a bezpečného průběhu prodeje.

A proč tedy spolupracovat s  ?

  • Stanovíme vám reálnou prodejní cenu na základě tržní analýzy.
  • Pomůžeme vám nemovitost prodat za co možná nejvyšší cenu.
  • Připravíme vaši nemovitost k prodeji – nafocení profesionálním fotografem.
  • Inzerujeme na nejnavštěvovanějších realitních serverech, možnost Facebookové sponzorované kampaně.
  • Komunikace s poptávajícími a následné prohlídky, kterých se ani nemusíte účastnit.
  • V balíčku služeb dobré realitní kanceláře jsou i nezbytné právní služby, které využijete při převodu nemovitosti. Kupní smlouvu je důležité vypracovat na míru každé nemovitosti. Dokumenty sice lze stáhnout na internetu, ale jsou to pouze vzory, které je nutno ještě upravit a doplnit právníkem. Právník také zajistí přípravu a vložení smluvní dokumentace do Katastru nemovitostí. Takovéto služby nejsou zadarmo a pokud by jste si nemovitost prodávali sami, mohli by jste zaplatit i tisíce korun za hodinu.  Dalším důležitým a i riskantním krokem, který při prodeji nastane, je způsob a forma úhrady kupní ceny. Je nutné, aby vše proběhlo tak jak má a nestalo se tak ještě před zápisem vlastnického práva na Katastru nemovitostí. Pokud by jste si toto chtěli obstarat sami a úschovu peněz provést u notáře, tak i toto jsou další výdaje v řádu tisíce korun. Při výběru realitní kanceláře si dávejte především pozor na to, kde probíhá úschova finančních prostředků. Nedoporučujeme provádět úschovu peněz v realitní kanceláři, protože je to dost riskantní. Veškeré právní služby jsou zahrnuty v provizi. Naše realitní kancelář spolupracuje s advokátní kanceláří AK Blažek, u které je i bezpečná advokátní úschova peněz.
  • Předání nemovitosti kupujícímu – zhotovení Předávacího protokolu.
  • Převod služeb (energie, voda, plyn, …) a jednání s úřady.
  • Na závěr obchodu ode mě obdržíte všechny fotky vaší nemovitosti od profesionálního fotografa, popř. videoprohlídku.

Pokud se chcete na něco zeptat či jen poradit, prosím kontaktujte nezávislou realitní kancelář z plzeňského kraje REALITY LANGMAJER.