Domažlice – prodej rodinného domu

Domažlice – prodej rodinného domu

Reality LANGMAJER – Prodej domu v Domažlicích

Hledáte veliký rodinný dům se zahradou v hezké lokalitě v Domažlicích? Pak Vás jistě zaujme dvougenerační dům na rohu ul. Benešova a Thomayerova, který je jen 5 minut pěšky od centra města. Díky své poloze a vnitřních dispozicích je dům vhodný k bydlení, ale i k podnikání např. pro zubní či lékařskou ordinaci, právní kancelář, úřad apod. Historicky zde byla lékařská ordinace.

V domě se nachází dvě bytové jednotky, sklepní prostory, prostorná půda, 2 velké terasy o velikosti 14 m2 a 15m2 a garáž pro jedno auto. Dům se nachází na parcele o velikosti 758 m2. Na zahradě je dřevěná kůlna sloužící jako sklad.

Sklepní prostory mají výměru 61,4 m2.

V přízemí je byt o dispozicích 5+1 a podlahové ploše 117,9 m2. Po dřevěném schodišti se dostaneme do patra, kde se nachází byt 3+1 o výměře 107,8 m2. Na podlaze dlažba, lino a parkety, okna jsou špaletová. Je zde i prostorná půda, která může sloužit k vybudování menší bytové jednotky.

Vytápění je plynovým kondenzačním kotlem (komín je vyvložkovaný). Ve sklepě je instalován i kotel na tuhá paliva, který se dříve také používal. Voda a kanalizace je obecní. V 90. letech se v domě nově dělala elektřina a je již v mědi.

V blízkosti domu je gymnázium, mateřská škola, 3 minuty pěšky supermarket, 5 minut pěšky historické centrum Domažlic. V místě je veškerá občanská vybavenost.

Energetická náročnost budovy: třída G

Cena: 9 900 000 Kč

Právní a finanční servis zajistíme.