Rezervace:Prodej RD v Nekmíři

Rezervace:Prodej RD v Nekmíři

Reality Langmajer vám zprostředkuje prodej domu v Nekmíři u Plzně

CENA: 7 600 000 Kč

PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!

Pokud hledáte hezký dům na klidném místě v blízkosti Plzně, pak vás jistě zaujme rodinný dům v obci Nekmíř, cca 12 minut jízdy autem od Plzně.

Prodej rodinného domu s velkým pozemkem o velikosti 1707 m2 a dispozicích 5+kk s podlahovou plochou 147 m2. V přízemí domu se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, pracovna, koupelna s toaletou, komora a chodba. V obývacím pokoji jsou velmi úsporná akumulační kamna, dostatek světla zajišťuje velké francouzské okno, které umožňuje přímý vstup na terasu a rozlehlou zahradu. Do patra se dostaneme po schodišti z masivního bukového dřeva. V patře jsou 3 pokoje a dvě koupelny.

Vytápění je plynem, na podlaze dlažba a plovoucí podlaha, voda je obecní, na pozemku je i vlastní studna s pitnou vodou, odpad je sveden do jímky (v brzké době je plánována v obci výstavba kanalizace). Dům byl dostavěn a celkově rekonstruován v roce 2004. Dům je zateplený.

K odpočinku slouží velká udržovaná zahrada a pergola. Dům se nachází na okraji obce na konci slepé ulice, což zaručuje klid a dostatek soukromí. Výhodou je velká zahrada, na které lze postavit další dům.

V obci se nachází obchod s potravinami, dětské hřiště, zastávka autobusu (směr Plzeň). Letní koupání je možné v oblíbeném čistém rybníku Černý rybník (cca 6 km) nebo v nedaleké obci Stýskaly (vzdálenost 5 km), kde je hezké velké koupaliště.